logo lyprinol komfort vitalita pohodlie

Doprava

1. OSOBNÝ ODBER

Objednané produkty si môžete vyzdvihnúť aj osobne. O tom, že je Váš tovar pripravený k odberu, Vás budeme informovať e-mailom. Na uvedenom odbernom mieste sa nenachádza sklad. Bližšie informácie o odbernom mieste nájdete v "KONTAKTOCH".

Tovar zasielame len na území Slovenskej republiky.  Dodávky do zahraničia riešime individuálne.

 

2. ORIENTAČNÉ DOBY DODANIA

Doba dodania sa počíta odo dňa expedície z internetového obchodu australian-bodycare.sk, o ktorej Vás budeme informovať e-mailom v okamžiku vyskladnenia zásielky a jej odovzdania dopravcovi. Tovar objednaný v sobotu, nedeľu a sviatok zasielame prvý pracovný deň.

 

3. SPÔSOB DOPRAVY

 

SLOVENSKÁ POŠTA

Predpokladaná doba dodania: do troch pracovných dní odo dňa expedície z australian-bodycare.sk. Pokiaľ Vás pracovník Slovenskej pošty nezastihne na uvedenej adrese, zásielka bude uložená na pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť nasledujúcich 18 dní. Zároveň Vám bude zanechaná správa.

 

KURIÉR

Doba dodania: nasledujúci pracovný deň odo dňa expedície z australian-bodycare.sk. Pokiaľ nebudete kuriérom zastihnutý na uvedenej adrese, bude Vám zanechaná správa o nezastihnutí spolu s kontaktom na doručovateľa, na ktorom sa priamo s dopravcom môžete dohodnúť na opakovanom dodaní.

Pri doručovaní zásielky kuriérom odporúčame zásielku zaslať na adresu, kde ste v priebehu dňa k zastihnutiu (napríklad do zamestnania).

Všetky zásielky sú poistené a prepravca za ne ručí. Kupujúci je povinný zásielku skontrolovať pred prevzatím a v prípade poškodenia ihneď spísať s dopravcom protokol o poškodení a zásielku neprebrať.

 

4. SPÔSOB PLATBY

 

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Platbu za tovar uskutočníte v hotovosti pri preberaní tovaru poštovému doručovateľovi Slovenskej pošty, alebo priamo na Vašej pošte, respektíve pracovníkovi kuriérskej služby.

Bankový prevod (platba vopred na účet)

 

Ak si zvolíte platbu bankovým prevodom zadajte do objednávkového formulára aj Vašu e-mailovú adresu. Po spracovaní objednávky Vám následne na túto adresu zašleme predfaktúru. Objednávku treba uhradiť na číslo účtu 6673548000/1111 (IBAN: SK66 1111 0000 0066 7354 8000), ako variabilný symbol platby je potrebné vždy uviesť číslo predfaktúry. Po pripísaní platby na náš účet objednávku odošleme. V prípade, že Vašu platbu nedostaneme do piatich pracovných dní, budeme nútení objednávku stornovať.

 

Platba v hotovosti (osobný odber)

 

Pri osobnom odbere môžete platiť iba v hotovosti, platobné karty neakceptujeme. Ďakujeme za pochopenie.

 

5. CENY DOPRAVY

 

 

Platba dobierkou do 40 €

Platba vopred (bankovým prevodom) do 40 €

Platba dobierkou pri objednávke nad 40 €

Platba vopred pri objednávke nad 40 €

Slovenská pošta 

2,95 € +1 € dobierka

2,95 €

 1 € dobierka

zadarmo

Kuriérska služba

3,95 € +1 € dobierka

3,95 €

 1 € dobierka

zadarmo