Aký je rozdiel medzi Lyprinolom® a bežnými mušľovými práškami?
Lacné prípravky na báze prášku majú často veľmi nízky obsah omega-3 mastných kyselín (2-8%) a vysoký obsah bielkovín (až 51%). Tým pádom sú nevhodné pre ľudí s alergiou na morské mäkkýše.
Lyprinol® je vyrábaný šetrným patentovaným procesom bez použitia tepla, čiže všetky účinné látky ostávajú v aktívnom stave. Pri lacných práškových produktoch dochádza pôsobením tepla k degradácii lipidov, preto nemajú žiaden sľubovaný účinok. Dôležitým bodom výroby je aj stabilizácia extraktu, ktorá chýba pri lacných práškových výrobkoch.
V kapsule sa nachádza čistý lipidový extrakt PCSO-524™ spolu s farmaceutickým olivovým olejom a vitamínom E, ktorý bráni oxidácii mastných kyselín v kapsule.
Môžu Lyprinol® užívať aj diabetici?
Áno, Lyprinol® môžu užívať aj diabetici. Neboli zistené žiadne nežiaduce účinky u ľudí trpiacich cukrovkou.
Môžu užívať Lyprinol® aj ľudia s alergiou na mäkkýše, morské živočíchy a plody?
Áno, Lyprinol® obsahuje len lipidy, nie proteíny, ktoré sú zodpovedné za alergie. Je teda celkom bezpečný aj pre ľudí s alergiou na mäkkýše, morské plody a živočíchy.
Ovplyvňuje Lyprinol® funkciu štítnej žľazy?
Lyprinol® neobsahuje žiadnu soľ, ani jód, čiže ho môžu užívať aj ľudia s nízko sodíkovou diétou, poruchami štítnej žľazy. Neexistuje súvislosť medzi užívaním Lyprinolu® a dysfunkciou štítnej žľazy.
Môžu Lyprinol® užívať aj ľudia s alergiou na kôrovce a morské ryby?
Lyprinol® vyrábaný patentovaným spôsobom neobsahuje žiadne morské bielkoviny, ktoré spôsobujú alergické reakcie. Obal kapsuly obsahuje želatínu, teda hovädzie proteíny.
Aké sú vedľajšie účinky Lyprinolu®?
Lyprinol® nemá žiadne vedľajšie účinky. Jedine pri extrémne vysokých dávkach sa môže objaviť dočasná nevoľnosť alebo mierne laxatívne dočasné účinky. Preto je dôležité neprekračovať odporúčané dávkovanie.
Ak by ste mali iné otázky týkajúce sa Lyprinolu®, prosím napíšte nám: info@australian-bodycare.sk